Pracownia Jubilerska

więcej

Galeria Zegarków Korn

więcej

O firmie

Oferta Salonów Jubilerskich Korn obejmuje wielotysięczny asortyment.

Naszym celem jest różnorodność i niepowtarzalność.

Zalezy nam na tym, żeby produkt, z którym Państwo wrócą do domu, był unikatowy.

Współpraca z ponad 40 firmami z wielu krajów, oraz własna produkcja biżuterii pozwalają nam oddać w Państwa ręce wyrób jedyny w swoim rodzaju.

Siłę naszej firmy od zawsze stanowili ludzie i atmosfera w naszej pracy.

W salonach spotkają się Państwo z życzliwą, nawiązującą relacje i jednocześnie profesjonalną obsługą. Każdego traktujemy indywidualnie.

W Pracowni Jubilerskiej poznają się Państwo z najlepszymi fachowcami, którzy również odpowiedzą na wszystkie pytania.

Nasze Salony oferują Państwu:

- Wyroby złote, srebrne, perły, bursztyn, rękodzieła

- Obrączki ślubne klasyczne, łączone, robione na zamówienie.

- Pierścionki z brylantami, opalami, szafirami, perłami, cyrkoniami, kamieniami szlachetnymi

- Zegarki złote

- Biżuterię dla mężczyzn

 

Pracownia Złotnicza Korn powstała w 1992 roku w Lublinie. Nasze 20-letnie doświadczenie i profesjonalizm postanowiliśmy przenieść do wirtualnego świata, aby w pełni realizować oczekiwania naszych klientów.

Filozofią firmy Korn jest zaangażowanie w indywidualne realizowanie potrzeb naszych klientów. Niewątpliwie współpraca z ponad 40 firmami z kraju i zagranicy pozwala nam budować unikalne kolekcje i prezentować wielotysięczny asortyment.

Nasza pracownia jubilerska dba również o autorskie i unikalne wzory, dostępne tylko w naszych salonach. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych pracowni jubilerskich, gdzie mistrzowie złotnictwa realizują indywidualne projekty, dokonują przeróbek, napraw biżuterii, okularów oraz grawerują laserowo.

Rezultatem posiadania własnej pracowni jubilerskiej i niewątpliwą zaletą jest szybkość usług naprawy biżuterii oraz bezpośrednie konsultacje z Państwem.

To co czyni naszą firmę wyjątkową to również sukcesy jakie odnieśliśmy do tej pory.

Korony naszej produkcji co roku zdobią skroń Miss Lublina oraz Lubelszczyzny. Zaufali nam również organizatorzy "Złotego Wieszaka", który jest wyjątkowym na skalę krajową wydarzeniem.

Do tej pory, złote wieszaki wykonane w naszej pracowni otrzymali m.in.: Pierre Cardin, Jolanta Kwaśniewska, Ewa Minge, Dariusz Rosati, Nina Terentiew, oraz wiele osobistości ze świata mody, kultury i biznesu.

Angażujemy się w działalność charytatywną. Złota moneta wykonana przez nas została przekazana Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, osiągnęła wartość 10tys zł.

Wartość firmy tak naprawdę stanowią ludzie - profesjonalna obsługa i mistrzowie złotnictwa.

Zapraszamy
Leszek Gwiazda, Piotr Andrzejewski

Nasze sklepy

Salon jubilerski Korn
ul. Tomasza Zana 19, 20-601 Lublin
telefon: 81 528 06 34 telefon: 785 150 045
e-mail: salonjubilerskikorn@gmail.com
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.